Medlemmar 2020

Medlemmar 20200402 129 betalande

Medlemsavgift är 100kr och betalas till Swish: 1236034375 eller BG:769-5869.

Obs nya regler för serie nummer 0-299. Reserveras för aktiva betalande medlemmar. Se information under flik svenska segelnummer. 

2020 SWE 1 Mattias Allroth LBS Löddeköpinge
2020 SWE 2 Benny Johnsson LSSG Ulvahult
2020 SWE 5 Christer Sörvik StSS Stenungsund
2020 SWE 6 Carl-Johan Malmberg GKSS Göteborg
2020 SWE 8 Magnus Timerdal SRSS Hovmantorp
2020 SWE 12 Fredrik Edgren SRSS Stockholm
2020 SWE 14 Mats Hagman SRSS Saltsjö-Boo
2020 SWE 16 Johan Eileryd KKF Karlstad
2020 SWE 17 Tim Showalow KSSS Saltsjöbaden
2020 SWE 20 Mikael Malmberg StSS Myggenäs
2020 SWE 21 Michael Collberg Mariestad SK mariestad
2020 SWE 22 Krister Carlsson Stss Torslanda
2020 SWE 24 Mats Claesson LBK Stockholm
2020 SWE 25 Lennart Örteteg   Mjölby
2020 SWE 28 Åke Svensson   Näverkvarn
2020 SWE 29 Lars Karlsson Södertälje Båtklubb Södertälje
2020 SWE 30 Hans-Bertil Johansson Malmö Segel Sällskap Malmö
2020 SWE 35 Urban Ristorp Stss Stenungsund
2020 SWE 36 Hans Larsson SRSS Sölvesborg
2020 SWE 40 Thomas Aastradsen LjSS Göteborg
2020 SWE 41 Carl Fredrik Nycander   Hästängsudd
2020 SWE 42 Arne Olofsson StSS Torslanda
2020 SWE 45 Göran Jeppsson RHSS Råå
2020 SWE 46 Rolf Danehammar UKSS Borås
2020 SWE 51 Mats Lundgren   Strömstad
2020 SWE 57 Thomas Kulldin Mariestads SK Mariestad
2020 SWE 59 Bo Lindsjö Mss Limhamn
2020 SWE 60 Jonas Samson Halmstad segelsällskap Halmstad
2020 SWE 63 Bo Gullberg Ljungskile Segelssällskap Ljungskile
2020 SWE 64 Krister Jönsson   Hallstavik
2020 SWE 65 Gert Birgersson MSK Skövde
2020 SWE 66 Tommy Svensson Motala Segelklubb Motala
2020 SWE 71 Richard Malm   Mölndal
2020 SWE 72 Mårten Bernesand SSV Kalmar
2020 SWE 73 Johan Schelin MSK Skövde
2020 SWE 74 Pelle Georgsson LinSS Linköping
2020 SWE 76 Sven Gester GRSS Göteborg
2020 SWE 77 Olle Krogh Hägerstens båtklubb Huddinge
2020 SWE 80 Eva Samson HaSS Halmstad
2020 SWE 83
Simrishamns Segelsällskap
    Simrishamn
2020 SWE 84 Kenth Jonsson BBS (Blombergs Segelsällskap) Lidköping
2020 SWE 84 Kenth Jonsson Jonsson BBS (Blombergs Segelsällskap) Lidköping
2020 SWE 85 Christer Sjöstrand Stss Göteborg
2020 SWE 92 Åke Lobell    
2020 SWE 93 Rolf Andersson Boss Landskrona
2020 SWE 94 Staffan Lenard     Enköping
2020 SWE 97 Caroline Birgersson   Skövdea
2020 SWE 101 Per Vildstrand SS Kaparen Onsala
2020 SWE 106 Lena Larsson Lomma Lomma
2020 SWE 110 Hans Funke SRSS Saltsjö Boo
2020 SWE 111 Dick Lindberg SRSS Knivsta
2020 SWE 112 Björn Hedén   Christinehamn Segelsällskap Kristinehamn
2020 SWE 113 Per Andersson Mariestads segelklubb Töreboda
2020 SWE 114 Birger Törnqvist ÅBS Ålsten
2020 SWE 115 Magnus Janeborn SSH Örebro
2020 DEN 117 Henning Sørensen   Tranemo
2020 SWE 117 Torkel Börjeson   Värmdö
2020 SWE 120 Benny Nilsson Motala Båtklubb Tegelviken Motala
2020 SWE 122 Anders Dahlsjö GYC Onsala
2020 SWE 133 Stig Strömqvist RHSS Råå
2020 SWE 135 Jens Svanvik SS Kaparen Onsala
2020 SWE 137 Thomas Wrande DBK Segling Dalarö
2020 SWE 142 Jan-Åke Sandberg   Tidaholm
2020 SWE 145 Bo Rogalin Linköpings SS Linköping
2020 SWE 147 Alice Claesson   Stockholm
2020 SWE 162 Anders Kjellqvist Blombergs båtsällskap Lidköping
2020 SWE 180 Stefan Lundquist SRSS Bromma
2020 SWE 183 Lennart Gustavsson   Stockholm
2020 SWE 187 Åke Wickström Mariestad MSK Mariestad
2020 SWE 188 Jan Svensshon MSK Mariestad
2020 SWE 198 Per Wennström    
2020 SWE 199 Carl-Johan Cederbom Lerums Segelsällskap Lerum
2020 SWE 200 Jonas Nyqvist Karlstad SS Karlstad
2020 SWE 202 Conny Modig Blombergs båtsällskap Stenstorp
2020 SWE 203 Arne Berggren   Stenungsund
2020 SWE 205 Roland Gustavsson Värmdö Jolleseglare Värmdö
2020 SWE 211 Gunnar Gustavsson Hjuviks Båtklubb Uddevalla
2020 SWE 222 Mats Hansson Särö BK Vallda
2020 SWE 233 Jan Olsson WSSV Västervik
2020 SWE 246 Stefan Dahlquist SSVÄ Uddevalla
2020 SWE 255 Kenneth Ragneby Segelsällskapet Vättern Vadstena
2020 SWE 267 Stefan Sandahl Malmö segel sällskap Malmö
2020 SWE 270 Anders Vadman BKSS Göteborg
2020 SWE 311 Håkan Lundquist   Lidingö
2020 SWE 314 Lars Hagström Stenungsund SS Stenungsund
2020 SWE 324 Lennart Evenås Sandviks ks Göteborg
2020 SWE 326 Jarl Dahlberg Sandviks kappseglings sällskap Torslanda
2020 SWE 328 Göran Andersson Sandviks ks Härryda
2020 SWE 329 Curt Rådenholt RHSS Rydebäck
2020 SWE 399 Jan-Olof Carlsson Mariestads SK Mariestad
2020 SWE 407 Börje Lutman   karlskoga
2020 SWE 408 Per-Anders Liljedal XSS, De Tio Öarnas SS Hönö
2020 SWE 413 Curt Gustafsson MSK Mariestad
2020 SWE 423 Lars Smit SSWL Ljungskile
2020 SWE 433 Peter Wihlborg WSSW Västervik
2020 SWE 443 Roland Selin RHSS Råå 25271
2020 SWE 460 Bengt Carneby StSS Mölndal
2020 SWE 469 Bo Wållberg SRSS Upplands Väsby
2020 SWE 470 Peter Wallin Christinehamn Segelsällskap Karlskoga
2020 SWE 483 Ulf Carlund   Stenkullen
2020 SWE 520 Anders Blom Mariestad SK Mariestad
2020 SWE 526 Håkan Edvardsson Ljss Uddevalla
2020 SWE 551 Anders Iviger Höganäs Mölle
2020 SWE 598 Thomas Karlsson SSH Frövi Örebro
2020 SWE 644 Anders Brunander   Västra Frölunda
2020 SWE 663 Stellan Nilsson Ljungskile SS Ljungskile
2020 SWE 669 Thomas Thunberg   Kungälv
2020 SWE 685 Carl Henrik Peilitz   Lidingö
2020 SWE 702 Thomas Gustafsson Karlstad Segelsällskap Karlstad
2020 SWE 719 Jan Sölve   Simrishamn
2020 SWE 764 Christian Grenryd   Eskilstuna
2020 SWE 769 Magnus Olofsson    
2020 SWE 853 Magnus Bood MSK Skövde
2020 SWE 879 Hans Olsson LjSS Ljungskile
2020 SWE 885 Leif Söderlund Borens Segelklubb Motala
2020 SWE 945 Per Eriksson   Örebro
2020 SWE 947 Lars Erik Lundin   Gustavsberg
2020 SWE 951 Jonas Sardal   Stenungsund
2020 SWE 954 Christer Andersson Simrishamns Segelsällskap Simrishamn
2020 SWE 980 Lennart Jacobsson    
2020 SWE 981 Peter Fredén Mariestads segelklubb Skövde
2020 SWE 988 Tomas Tegethoff Norrtälje segelsällskap Norrtälje
2020 SWE 999 Lars Lund Karlskoga SS Karlskoga
2020 SWE 1177 Ulf Andersson Frejd SS Hjälmaren Örebro
2020 SWE 1313 Lennart Kvist Simrishamns Segelsällskap Simrishamn
2020 SWE 1470 Anders Enggård   Djursholm
2020 SWE 1711 Peter Blomberg SRSS Ekerö (Sthlm)
2020 SWE 4111 Nenne DuRitz Linköpings SS Åtvidaberg
2020 SWE 033-DF95 Per Hedlund SRSS