Medlemmar 2021

Medlemmar 20210720 146 betalande

Medlemsavgift är 100kr och betalas till Swish: 1236034375 eller BG:769-5869.

Obs nya regler för serie nummer 0-299 DF65. Reserveras för aktiva betalande medlemmar. Se information under flik svenska segelnummer.

SWE 3 Petter Kostmann BrSS Göteborg
SWE 4 Leif Johansson RUSS Falun
SWE 6 Carl-Johan Malmberg GKSS Göteborg
SWE 8 Magnus Timerdal SRSS Hovmantorp
SWE 9 Jari Heiskanen SS Kaparen Kungsbacka
SWE 14 Mats Hagman SRSS Saltsjö-Boo
SWE 15 Örjan Friberg Segelsällskapet Vättern (SSV) Vadstena
SWE 17 Tim Showalow KSSS Saltsjöbaden
SWE 20 Mikael Malmgren StSS Myggenäs
SWE 23 Lars-Göran Södergren Segelsällskapet Svearna Eskilstuna
SWE 24 Mats Claesson LBK Stockholm
SWE 25 Lennart Örteteg Mjölby
SWE 27 Per Mårtensson Sommens Segelsällskap Tranås
SWE 28 Åke Svensson Näverkvarn
SWE 29 Lars Karlsson Södertälje Båtklubb Södertälje
SWE 30 Hans-Bertil Johansson Malmö Segel Sällskap Malmö
SWE 33 Mikael Ekbjörn Horn
SWE 36 Hans Larsson SRSS Sölvesborg
SWE 40 Thomas Aastradsen LjSS Göteborg
SWE 42 Arne Olofsson StSS Torslanda
SWE 45 Göran Jeppsson RHSS Råå
SWE 51 Mats Lundgren Strömstad
SWE 52 Bo Karlsson Södertälje Båtklubb Södertälje
SWE 53 Magnus Bood MSK Skövde
SWE 57 Thomas Kulldin Mariestads SK Mariestad
SWE 59 Bo Lindsjö Mss Limhamn
SWE 60 Jonas Samson Halmstad segelsällskap Halmstad
SWE 63 Bo Gullberg Ljungskile Segelssällskap Ljungskile
SWE 64 Krister Jönsson Hallstavik
SWE 65 Gert Birgersson MSK Skövde
SWE 66 Tommy Svensson Motala Segelklubb Motala
SWE 68 Mathias Olsson Vikens Båtselskap WBS Viken
SWE 71 Richard Malm Mölndal
SWE 72 Mårten Bernesand SSV Kalmar
SWE 73 Johan Schelin MSK Skövde
SWE 74 Pelle Georgsson LinSS Linköping
SWE 77 Olle Krogh SRSS Huddinge
SWE 85 Christer Sjöstrand Stss Göteborg
SWE 88 Göran Uggla Bromma
SWE 93 Rolf Andersson Boss Landskrona
SWE 99 Petter Forsén SRSS Stockholm
SWE 102 Ingmar Fransson Helsingborg
SWE 103 Björn Westelund Vadstena
SWE 108 John Djurstedt Nss Norrtälje
SWE 109 Allex Djurstedt Norrtälje Segelsällskap Norrtälje
SWE 111 Dick Lindberg SRSS Knivsta
SWE 119 Hans Wassberg Södertälje Båtklubb Södertälje
SWE 120 Benny Nilsson Motala Båtklubb Tegelviken Motala
SWE 123 Jonas Lundqvist Kalmar
SWE 125 Rolf Berge Berge HSBK Vällingby
SWE 126 Max Rosendahl Kalmar
SWE 127 Olle Apelqvist Varberg Bua
SWE 129 Göran Eimir
SWE 130 Bo Norenram Linköpings segelsällskap (LinSS) Linköping
SWE 132 Norman Wulff SBS Järna
SWE 134 Tony Olsson Varberg
SWE 136 Ola Gustafsson Varbergs Segelsällskap Varberg
SWE 137 Thomas Wrande DBK Segling Dalarö
SWE 140 Peter Johansson Varberg Varberg
SWE 143 Mikael Holmgren Hyppeln
SWE 146 Ulf Neumann SRSS Stockholm
SWE 147 Alice Claesson Stockholm
SWE 148 Bert Levefelt Mariestad Mariestad
SWE 150 Andreas Birath Sävedalen
SWE 152 Jan Johansson Stenungsund
SWE 155 Hans Andersson Borenssegelklubb (BSK) Motala
SWE 159 Bengt Oldsberg SRSS Nacka
SWE 169 Susanne Norrby Varberg
SWE 176 Johan Sjöstrand Kalmar Sprint Saling Club Kalmar
SWE 177 Johnny Billström SSV vikingarna Kalmar Kalmar
SWE 180 Stefan Lundquist SRSS Bromma
SWE 182 Bo Olsson SSVättern Vadstena
SWE 183 Lennart Gustavsson Stockholm
SWE 184 Joakim Mellström NQBK Norrköping
SWE 187 Åke Wickström Mariestad MSK Mariestad
SWE 188 Jan Svensshon MSK Mariestad
SWE 190 Kenth Bengtsson Motala SK Motala
SWE 196 Christer Hammarqvist Ljungskile Segelsällskap Ljungskile
SWE 198 Per Wennström
SWE 203 Arne Berggren Stenungsund
SWE 204 Aron Wichert LBS Lomma
SWE 205 Roland Gustavsson Värmdö Jolleseglare Värmdö
SWE 206 Johan Lindholm Segelsällskap Vättern Vadstena
SWE 215 Lennart Håkansson Segelsällskapet Vättern Vadstena
SWE 218 Lennart Larsson Mariestad
SWE 222 Mats Hansson Särö BK Vallda
SWE 230 Göran Sjöberg Rävlanda
SWE 240 Mats Sven Torring Göteborg
SWE 242 Johan Andersson Göteborg
SWE 244 Staffan Sollerhag BROMMA
SWE 255 Kenneth Ragneby Segelsällskapet Vättern Vadstena
SWE 260 Bobbo Lindholm Segelsällskap vättern Vadstena
SWE 264 Arne Ohlsson MSS Malmö
SWE 269 Anders Lindholm Segelsällskapet Vättern Vadstena
SWE 270 Anders Vadman BKSS Göteborg
SWE 314 Lars Hagström Stenungsund SS Stenungsund
SWE 326 Jarl Dahlberg Sandviks kappseglings sällskap Torslanda
SWE 328 Göran Andersson Sandviks ks Härryda
SWE 329 Curt Rådenholt RHSS Rydebäck
SWE 333 Ola Stensby StSS Stenungsund
SWE 401 Patrik Ekman Vårgårda
SWE 423 Lars Smit SSWL Ljungskile
SWE 433 Peter Wihlborg WSSW Västervik
SWE 460 Bengt Carneby StSS Mölndal
SWE 469 Bo Wållberg SRSS Upplands Väsby
SWE 470 Peter Wallin Christinehamn Segelsällskap Karlskoga
SWE 525 Dan Finnerman ÅSS Karlstad
SWE 534 Henrik Åkeson SSV Vadstena
SWE 535 Lars Samuelsson SSV Vadstena
SWE 538 Lasse Bengtsson Motala båtklubb Tegelviken Motala
SWE 551 Anders Iviger Höganäs Mölle
SWE 557 Peter Axell Vadstena
SWE 605 Anders Engberg SKSurfing Gävle
SWE 627 Anders Jarl Motala Segelklubb Motala
SWE 645 Ulf Lindberg Lillkyrka
SWE 653 Thomas Kjälled Karlstad
SWE 680 Fredrik Fischerström Lidköping
SWE 719 Jan Sölve Simrishamn
SWE 766 Lars Ringh Norra Sorunda
SWE 834
Simrishamns Segelsällskap
Simrishamns Segelsällskap Simrishamn
SWE 855 Tommy Franzén KKF Karlstad
SWE 885 Leif Söderlund Borens Segelklubb Motala
SWE 913 Bo Roxberg Linköping Linköping
SWE 945 Per Eriksson Örebro
SWE 947 Lars Erik Lundin Gustavsberg
SWE 954 Christer Andersson Simrishamns Segelsällskap Simrishamn
SWE 981 Peter Fredén Mariestads segelklubb Skövde
SWE 984 Dick Andersson 66891 ED
SWE 033-DF95 Per Hedlund SRSS
SWE 039-DF95 Martin Johansson Göteborg
SWE 041-DF95 GSYSS Stockholm
SWE 042-DF95 GSYSS Stockholm
SWE 043-DF95 GSYSS Stockholm
SWE 044-DF95 GSYSS Stockholm
SWE 045-DF95 GSYSS Stockholm
SWE 046-DF95 GSYSS Stockholm
SWE 047-DF95 GSYSS Stockholm
SWE 052-DF95 Björn Lind SRSS Huddinge
SWE 063-DF95 GSYSS Stockholm
SWE 073-DF95 GSYSS Stockholm
SWE 076-DF95 Lars Emilsson Simrishamn
SWE 096-DF95 Mats Pettersson Järfälla
SWE 114-DF95 Claus Lindström SRSS Stockholm
SWE 170-DF95 Bengt Marklund Lerkil
SWE 491-DF95 kenneth andersson